Ook dit jaar weer Sinterklaas in Spechtenkamp!

Ook dit jaar heeft de wijkcommissie Sinterklaas weer bereid gevonden om samen met zijn beste Pieten een bezoek te brengen aan onze wijk. Omdat voorgaande jaren een groot succes was hoefde Sint er niet lang over na te denken en zegde direct toe!

Dit jaar komt de goedheiligman op woensdag 3 december om samen met de kinderen uit onze wijk zijn verjaardag te vieren! Om 18.30 zal Sinterklaas samen met zijn Pieten ontvangen worden in de Jenaplanschool ’t Bontenest. Het feestje duurt ongeveer een uur. Uiteraard deelt Sinterklaas ook dit jaar weer wat leuke kleine kadootjes uit!

Als u met uw kinderen hierbij aanwezig wilt zijn heeft u de gelegenheid om zich hiervoor tot uiterlijk 24 november a.s. op te geven.

Dit kan online via onze website of via de flyer die binnenkort huis-aan-huis in de wijk wordt bezorgd.

Klik hier voor het digitale formulier!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Agenda
Twitter @Spechtenkamp
Facebook / Spechtenkamp
Nieuwsarchief Spechtenkamp
Met dank aan onze sponsors!
Nieuws op RTV Stichtse Vecht